Zapraszamy do udziału w konkursie „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”

Zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół do udziału w konkursie „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!" organizowanym przez Państwową Straż Pożarną. Ideą tegorocznego konkursu jest zainteresowanie młodego pokolenia tematem szeroko rozumianego bezpieczeństwa (nie tylko pożarowego), kształtowanie właściwych postaw oraz podnoszenie świadomości zagrożenia, z jakim każdy z nas może spotkać się w codziennym życiu.


Temat konkursu 2013/2014 dotyczy bezpieczeństwa w domach i mieszkaniach. Zainteresowanych konkursem prosimy o kontakt z Panem Adamem Szyjką.

Regulamin konkursu

Więcej informacji na: 

http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=5259

Dodatkowe informacje