Dzień Babci i Dziadka 2019

22.01.2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najważniejszą jej częścią były występy naszych uczniów. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały wierszyki, piosenki i tańce. Następnie wystąpiły dzieci z klas I-III w przedstawieniu pt. "Powróćmy jak za dawnych lat". Wszyscy dziadkowie patrzyli z dumą na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami i życzeniami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

button

Dodatkowe informacje