Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/ 2019 rozpoczęła się o godzinie 815 Mszą Świętą w szkole. O 930 podczas części oficjalnej uroczystości Pani Dyrektor Elżbieta Kloc wręczyła najlepszym uczniom nagrody książkowe, listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców. Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie absolwentów naszej szkoły. W tym roku miało ono wyjątkowy charakter bowiem mury naszej szkoły opuszczały dwa roczniki: trzecia klasa gimnazjalna i klasa ósma. Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru i innych symboli szkoły młodszym kolegom, złożenie ślubowania przez absolwentów oraz podziękowań dla nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Nasi absolwenci po raz ostatni zaprezentowali krótki program artystyczny. Po wspólnej uroczystości, w klasach rozdano świadectwa, pożegnano się i wszyscy udali się na zasłużone wakacje.

button

Dodatkowe informacje