,,Przygody Gangu Słodziaków...”

Klasy I-III wzięły udział w tegorocznym konkursie organizowanym przez sieć sklepów Biedronka,którego celem jest motywowanie uczniów klas I-III do czytania oraz rozwijania wyobraźni. „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, zainspirowały dzieci do codziennego czytania i obudziły  w nich odpowiedzialność za środowisko naturalne. Chętni uczniowie zbierali naklejki za codzienne czytanie w domu, oraz wykonały piękne prace plastyczne z materiałów nadających się do recyclingu. W szkole została przeprowadzona lekcja o ochronie środowiska oraz szkolny konkurs czytelniczy. Wykonana została również gazetka szkolna z wykorzystaniem prac uczniów. Opiekun Samorządu Pani Ewa Kłokosińska zgłosiła prace uczniów do konkursu. Rozstrzygnięcie nastąpi 13 grudnia. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie. Prace plastyczne można podziwiać w klasach 1-3 i na korytarzu szkolnym.

button

Dodatkowe informacje