Egzaminy zewnętrzne

Egzamin gimnazjalny - 2018

Wyniki egzaminu gimnazjalnego - sesja egzaminacyjna 2018.

Prezentujemy wyniki kolejnej sesji egzaminacyjnej. Uczniowie gimnazjum w ciągu trzech dni pisali egzaminy z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz na dwóch poziomach z j. angielskiego i jednym podstawowym z j. rosyjskiego.

Wyniki egzaminów:

Egzamin gimnazjalny - 2017

Wyniki egzaminu gimnazjalnego - sesja egzaminacyjna 2017.

Podobnie jak w poprzednich latach uczniowie gimnazjum w ciągu trzech dni pisali egzaminy z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz na dwóch poziomach jednego z nauczanych języków obcych.

Wyniki egzaminów:

Egzamin gimnazjalny - 2016

Wyniki egzaminu gimnazjalnego - sesja egzaminacyjna 2016.

Kolejna sesja egzaminacyjna za nami. Uczniowie gimnazjum w ciągu trzech dni pisali egzaminy z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz na dwóch poziomach jednego z nauczanych języków obcych.

Wyniki egzaminu:

Egzamin gimnazjalny - 2015

Wyniki egzaminu gimnazjalnego - sesja egzaminacyjna 2015.

Kolejna sesja egzaminacyjna za nami. Uczniowie gimnazjum w ciągu trzech dni pisali egzaminy z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz na dwóch poziomach jednego z nauczanych języków obcych.

Wyniki egzaminów:

Egzamin gimnazjalny - 2014

Wyniki egzaminu gimnazjalnego - sesja egzaminacyjna 2014.

Podobnie jak w poprzednich latach uczniowie gimnazjum w ciągu trzech dni pisali egzaminy z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz na dwóch poziomach jednego z nauczanych języków obcych.

Wyniki egzaminów:

Dodatkowe informacje