Rambit Ekologiczny

Kolejny raz I miejsce w Rambicie Ekologicznym

Uczniowie naszego Gimnazjum w składzie: Kinga Bartnicka, Dominika Maciąg, Dominika Sołoń, Wiktoria Kuszpa, Klaudia Koniuch, Karolina Jaskulska, Konrad Grzywaczewski, Eliasz Dąbrowski, Piotr Ksok oraz Paweł Ksok wzięli udział w XII Rambicie Ekologicznym organizowanym każdego roku przez Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie.

Konkurs odbył się w Okunince i trwał dwa dni - 13 i 14 czerwca.  Uczniowie 5 gimnazjów naszego powiatu rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach (kabaret ekologiczny, pokaz mody ekologicznej, konkurs wiedzy o Polesiu Zachodnim, konkurs wiedzy na temat uzależnień, konkurencje sportowe , bieg na orientację).

phoca thumb l img 0813

Po gorliwej walce i podliczeniu punktów za poszczególne konkurencje okazało się, że zdobyliśmy I miejsce. Oprócz Pucharu Wójta Gminy Włodawa  i nagrody dla szkoły uczestnicy otrzymali nagrody indywidualne,  a co najważniejsze,  miło spędzili czas.

phoca thumb l img 0832

Uczniów do rambitu przygotowały p. Agnieszka Kryjak oraz p. Joanna Kołtun.

 

button

Dodatkowe informacje