Wykaz uczniów przyjętych do szkoły na rok 2020/2021

Listy uczniów przyjętych do szkoły na dzień 08.05.2020 r.

 

Lista przyjętych do Punktu Przedszkolnego
w Wołoskowoli na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Joanna Szewczyk

6-latki
1. Dominiczak Jakub
2. Dydiuk Nikola
3. Grzywaczewski Błażej
4. Grzywaczewski Kacper
5. Żółć Marta

5-latki

6. Grzywaczewska Nikola
7. Zamrowska Agata
8. Żółć Natalia
4-latki
9. Grzywaczewski Dominik
10. Grzywaczewski Marcel

3-latki

11. Grzywaczewska Klaudia
12. Świrszcz Zuzanna
13. Urbaś Gabriela
14. Wiśniewska Julia

Lista przyjętych do Punktu Przedszkolnego
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Urszula Grzywaczewska

5-latki
1. Jemielniak Wiktor
2. Nawrocki Krzysztof
3. Sawczuk Oliwia
4. Szczerba Paweł
4- latki
5. Budzyńska Martyna
6. Chmielewska Wiktoria
7. Galewski Adam
8. Kędzierski Nikodem
9. Korcz Zuzanna
10. Michaluta Maciej
11. Michaluta Patrycja
12. Myć Franciszek
13. Rubinowska Maja
3-latki
14. Białasz Aleksandra
15. Budzyńska Dominika
16. Budzyński Jan
17. Jemielniak Natan
18. Kędzierska Łucja
19. Mikołajczuk Nikola
20. Paterek Aleksander
21. Stelmach Mikołaj
22. Szczerba Wojciech

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego
w Starym Brusie – klasa 0
Wychowawca: Alina Karabowicz

1. Choma Franciszek
2. Golega Błażej
3. Józefczuk Aleksandra
4. Józefczuk Kacper
5. Kułakowski Brajan
6. Kułakowski Eryk
7. Madejczyk Nikodem
8. Malinowska Amelia
9. Płaza Wiktoria
10.Sadło Zuzanna
11.Tabeński Fabian

Lista przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Ewa Kłokosińska

1. Barzycka Lena
2. Bielenda Eliza
3. Chmielewski Szymon
4. Dąbrowska Julia
5. Dobroczyńska Kinga
6. Grzywaczewski Tomasz
7. Holaczuk Michał
8. Kędzierawski Miłosz
9. Kozłowiec Hanna
10. Kułakowski Sergiusz
11. Mrugała Nikola
12. Pastuszuk Zuzanna
13. Popławski Maciej
14. Stelmach Maja
15. Szczerba Michał
16. Tyszczuk Marcel
17. Wójtowicz Michał

Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły

Listy uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły na dzień 23.04.2020 r.

Lista zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego
w Wołoskowoli na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Joanna Szewczyk

6-latki
1. Dominiczak Jakub
2. Dydiuk Nikola
3. Grzywaczewski Błażej
4. Grzywaczewski Kacper
5. Żółć Marta

5-latki

6. Grzywaczewska Nikola
7. Zamrowska Agata
8. Żółć Natalia
4-latki
9. Grzywaczewski Dominik
10. Grzywaczewski Marcel

3-latki

11. Świrszcz Zuzanna
12. Urbaś Gabriela
13. Wiśniewska Julia

 

Lista zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Urszula Grzywaczewska

5-latki
1. Jemielniak Wiktor
2. Nawrocki Krzysztof
3. Sawczuk Oliwia
4. Szczerba Paweł
4- latki
5. Budzyńska Martyna
6. Chmielewska Wiktoria
7. Galewski Adam
8. Kędzierski Nikodem
9. Korcz Zuzanna
10. Michaluta Maciej
11. Michaluta Patrycja
12. Myć Franciszek
13. Rubinowska Maja
3-latki
14. Białasz Aleksandra
15. Budzyńska Dominika
16. Budzyński Jan
17. Jemielniak Natan
18. Szczerba Wojciech
19. Stelmach Mikołaj
2,5-latki
20.Buska Jakub

 

Lista zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego

W Starym Brusie – klasa 0
Wychowawca: Alina Karabowicz

1. Choma Franciszek
2. Golega Błażej
3. Józefczuk Aleksandra
4. Józefczuk Kacper
5. Kułakowski Brajan
6. Kułakowski Eryk
7. Madejczyk Nikodem
8. Malinowska Amelia
9. Płaza Wiktoria
10.Sadło Zuzanna
11.Tabeński Fabian

Lista zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Podstawowej

w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Ewa Kłokosińska

1. Barzycka Lena
2. Bielenda Eliza
3. Chmielewski Szymon
4. Dąbrowska Julia
5. Dobroczyńska Kinga
6. Grzywaczewski Tomasz
7. Holaczuk Michał
8. Kędzierawski Miłosz
9. Kozłowiec Hanna
10. Kułakowski Sergiusz
11. Mrugała Nikola
12. Pastuszuk Zuzanna
13. Popławski Maciej
14. Stelmach Maja
15. Szczerba Michał
16. Tyszczuk Marcel
17. Wójtowicz Michał

Więcej artykułów…

  1. Rekrutacja 2020/2021

Dodatkowe informacje