Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Brusie

Stary Brus 94 22-244 Stary Brus

1D77EDD27-DA7A-BC1F-AA85-62FD1FBF2113.jpg
3DDAB9E56-405B-AA69-0764-DE5345821561.jpg
21781685F-3481-F069-076D-28496208520A.jpg
48140CB68-CD02-B49C-A00A-7CAB7BFA67B3.jpg
55B5D6AF3-BCBE-3982-AAB6-05267092BA29.jpg

Młodości! ty nad poziomy
Wylatuj, a okiem słońca
Ludzkości całe ogromy
Przeniknij z końca do końca


A. Mickiewicz

Listy uczniów przyjętych do szkoły na dzień 08.05.2020 r.

 

Lista przyjętych do Punktu Przedszkolnego
w Wołoskowoli na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Joanna Szewczyk

6-latki
1. Dominiczak Jakub
2. Dydiuk Nikola
3. Grzywaczewski Błażej
4. Grzywaczewski Kacper
5. Żółć Marta

5-latki

6. Grzywaczewska Nikola
7. Zamrowska Agata
8. Żółć Natalia
4-latki
9. Grzywaczewski Dominik
10. Grzywaczewski Marcel

3-latki

11. Grzywaczewska Klaudia
12. Świrszcz Zuzanna
13. Urbaś Gabriela
14. Wiśniewska Julia

Lista przyjętych do Punktu Przedszkolnego
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Urszula Grzywaczewska

5-latki
1. Jemielniak Wiktor
2. Nawrocki Krzysztof
3. Sawczuk Oliwia
4. Szczerba Paweł
4- latki
5. Budzyńska Martyna
6. Chmielewska Wiktoria
7. Galewski Adam
8. Kędzierski Nikodem
9. Korcz Zuzanna
10. Michaluta Maciej
11. Michaluta Patrycja
12. Myć Franciszek
13. Rubinowska Maja
3-latki
14. Białasz Aleksandra
15. Budzyńska Dominika
16. Budzyński Jan
17. Jemielniak Natan
18. Kędzierska Łucja
19. Mikołajczuk Nikola
20. Paterek Aleksander
21. Stelmach Mikołaj
22. Szczerba Wojciech

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego
w Starym Brusie – klasa 0
Wychowawca: Alina Karabowicz

1. Choma Franciszek
2. Golega Błażej
3. Józefczuk Aleksandra
4. Józefczuk Kacper
5. Kułakowski Brajan
6. Kułakowski Eryk
7. Madejczyk Nikodem
8. Malinowska Amelia
9. Płaza Wiktoria
10.Sadło Zuzanna
11.Tabeński Fabian

Lista przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Ewa Kłokosińska

1. Barzycka Lena
2. Bielenda Eliza
3. Chmielewski Szymon
4. Dąbrowska Julia
5. Dobroczyńska Kinga
6. Grzywaczewski Tomasz
7. Holaczuk Michał
8. Kędzierawski Miłosz
9. Kozłowiec Hanna
10. Kułakowski Sergiusz
11. Mrugała Nikola
12. Pastuszuk Zuzanna
13. Popławski Maciej
14. Stelmach Maja
15. Szczerba Michał
16. Tyszczuk Marcel
17. Wójtowicz Michał

Listy uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły na dzień 23.04.2020 r.

Lista zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego
w Wołoskowoli na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Joanna Szewczyk

6-latki
1. Dominiczak Jakub
2. Dydiuk Nikola
3. Grzywaczewski Błażej
4. Grzywaczewski Kacper
5. Żółć Marta

5-latki

6. Grzywaczewska Nikola
7. Zamrowska Agata
8. Żółć Natalia
4-latki
9. Grzywaczewski Dominik
10. Grzywaczewski Marcel

3-latki

11. Świrszcz Zuzanna
12. Urbaś Gabriela
13. Wiśniewska Julia

 

Lista zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Urszula Grzywaczewska

5-latki
1. Jemielniak Wiktor
2. Nawrocki Krzysztof
3. Sawczuk Oliwia
4. Szczerba Paweł
4- latki
5. Budzyńska Martyna
6. Chmielewska Wiktoria
7. Galewski Adam
8. Kędzierski Nikodem
9. Korcz Zuzanna
10. Michaluta Maciej
11. Michaluta Patrycja
12. Myć Franciszek
13. Rubinowska Maja
3-latki
14. Białasz Aleksandra
15. Budzyńska Dominika
16. Budzyński Jan
17. Jemielniak Natan
18. Szczerba Wojciech
19. Stelmach Mikołaj
2,5-latki
20.Buska Jakub

 

Lista zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego

W Starym Brusie – klasa 0
Wychowawca: Alina Karabowicz

1. Choma Franciszek
2. Golega Błażej
3. Józefczuk Aleksandra
4. Józefczuk Kacper
5. Kułakowski Brajan
6. Kułakowski Eryk
7. Madejczyk Nikodem
8. Malinowska Amelia
9. Płaza Wiktoria
10.Sadło Zuzanna
11.Tabeński Fabian

Lista zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Podstawowej

w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Ewa Kłokosińska

1. Barzycka Lena
2. Bielenda Eliza
3. Chmielewski Szymon
4. Dąbrowska Julia
5. Dobroczyńska Kinga
6. Grzywaczewski Tomasz
7. Holaczuk Michał
8. Kędzierawski Miłosz
9. Kozłowiec Hanna
10. Kułakowski Sergiusz
11. Mrugała Nikola
12. Pastuszuk Zuzanna
13. Popławski Maciej
14. Stelmach Maja
15. Szczerba Michał
16. Tyszczuk Marcel
17. Wójtowicz Michał

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Brusie
informuje, że od 01 kwietnia 2020 r do 16 kwietnia 2020 r. będzie można składać wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego, zerówki i klasy pierwszej do Szkoły Podstawowej w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021. Zasady postępowania z dokumentami: Wniosek należy pobrać ze strony internetowej szkoły www.szkolawbrusie.pl zakładka Rekrutacja lub Dokumenty do pobrania. Po wypełnieniu należy przesłać skan wniosku lub wypełniony wniosek w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po ustaniu przyczyn czasowego zawieszenia funkcjonowania szkół rodzice/prawni opiekunowie kandydatów są zobowiązani do dopełnienia formalności związanych z rekrutacją, tj. podpisu wniosku, złożenia wymaganych załączników i oświadczeń.

Zasady rekrutacji określone zostały w Statucie szkoły.

Wniosek o przyjęcie do punktu przedszkolnego/oddziału przedszkolnego

Wniosek o przyjęcie do szkoły podstawowej

 

Ochrona danych osobowych

RODO

Przydatne linki

Gmina Stary Brus

osp

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Nabór Szkoły ponadpodstawowe

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Macmillan

Wydawnictwo Oxford

Nasze galerie

Foto galeria

Filmoteka

YouTube

Odwiedziło nas ...

9976667
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkich
4820
11431
40775
0
96639
0
9976667

Twoje IP 3.219.31.204
2020-11-26 14:56
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starym Brusie  Rights Reserved.