Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Brusie

Stary Brus 94 22-244 Stary Brus

1D77EDD27-DA7A-BC1F-AA85-62FD1FBF2113.jpg
3DDAB9E56-405B-AA69-0764-DE5345821561.jpg
21781685F-3481-F069-076D-28496208520A.jpg
48140CB68-CD02-B49C-A00A-7CAB7BFA67B3.jpg
55B5D6AF3-BCBE-3982-AAB6-05267092BA29.jpg



Choćbyś poznał ziemię całą
Milion gwiazd jeszcze zostało!
Choćbyś gwiazdy znał na niebie,
Jeszcze musisz znać...sam siebie.

Maria Konopnicka

Listy uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły na dzień 23.04.2020 r.

Lista zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego
w Wołoskowoli na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Joanna Szewczyk

6-latki
1. Dominiczak Jakub
2. Dydiuk Nikola
3. Grzywaczewski Błażej
4. Grzywaczewski Kacper
5. Żółć Marta

5-latki

6. Grzywaczewska Nikola
7. Zamrowska Agata
8. Żółć Natalia
4-latki
9. Grzywaczewski Dominik
10. Grzywaczewski Marcel

3-latki

11. Świrszcz Zuzanna
12. Urbaś Gabriela
13. Wiśniewska Julia

 

Lista zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego
w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Urszula Grzywaczewska

5-latki
1. Jemielniak Wiktor
2. Nawrocki Krzysztof
3. Sawczuk Oliwia
4. Szczerba Paweł
4- latki
5. Budzyńska Martyna
6. Chmielewska Wiktoria
7. Galewski Adam
8. Kędzierski Nikodem
9. Korcz Zuzanna
10. Michaluta Maciej
11. Michaluta Patrycja
12. Myć Franciszek
13. Rubinowska Maja
3-latki
14. Białasz Aleksandra
15. Budzyńska Dominika
16. Budzyński Jan
17. Jemielniak Natan
18. Szczerba Wojciech
19. Stelmach Mikołaj
2,5-latki
20.Buska Jakub

 

Lista zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego

W Starym Brusie – klasa 0
Wychowawca: Alina Karabowicz

1. Choma Franciszek
2. Golega Błażej
3. Józefczuk Aleksandra
4. Józefczuk Kacper
5. Kułakowski Brajan
6. Kułakowski Eryk
7. Madejczyk Nikodem
8. Malinowska Amelia
9. Płaza Wiktoria
10.Sadło Zuzanna
11.Tabeński Fabian

Lista zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Podstawowej

w Starym Brusie na rok szkolny 2020/2021
Wychowawca: Ewa Kłokosińska

1. Barzycka Lena
2. Bielenda Eliza
3. Chmielewski Szymon
4. Dąbrowska Julia
5. Dobroczyńska Kinga
6. Grzywaczewski Tomasz
7. Holaczuk Michał
8. Kędzierawski Miłosz
9. Kozłowiec Hanna
10. Kułakowski Sergiusz
11. Mrugała Nikola
12. Pastuszuk Zuzanna
13. Popławski Maciej
14. Stelmach Maja
15. Szczerba Michał
16. Tyszczuk Marcel
17. Wójtowicz Michał

Z kalendarza


Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2021     Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław

Przydatne linki

Gmina Stary Brus

osp

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Nabór Szkoły ponadpodstawowe

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Macmillan

Wydawnictwo Oxford

Odwiedziło nas ...

10395042
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkich
3273
7400
42633
398298
161948
223541
10395042

Twoje IP 3.227.247.17
2021-01-21 10:31
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Starym Brusie  Rights Reserved.