Wycieczka do Lublina grup przedszkolnych i kl. "0"

21.05.2014 r. grupy przedszkolne i klasa "0" uczestniczyły w wycieczce do Lublina i Świdnika. Program wycieczki był bardzo bogaty. Dzieci zwiedziły dworzec PKP, następnie pociągiem udały się do Świdnika. Tam czekały na nie kolejne atrakcje. Mali uczniowie zwiedzili lotnisko (terminal, odprawa), obserwowali lądowanie samolotów a przez moment każdy z nich stawał się pilotem lub stewardesą. Po tak wyczerpujących i ekscytujących wydarzeniach dzieci udały się do McDonald's na posiłek i lodowy deser. Oczywiście przy okazji była chwila na zabawę. Kolejnym punktem programu była wizyta w Fiku Miku gzie przedszkolaki wykazały się wielką sprawnością fizyczną (zjeżdżały i wspinały się, pokonywały tory przeszkód, bawiły się w basenie z piłeczkami). Na zakończenie dzieci obejrzały film w technologi 3D pt "Rio 2". Wyjazd był bardzo udany. Dzieci wróciły pełne nowych wrażeń. Cała grupa była bardzo zdyscyplinowana - zasługują na wielkie słowa uznania i brawa. Grupa PKP Przewozy Regionalne zafundowała dzieciom niespodzianki w postaci gry "Kolejowe manewry" oraz długopisów i baloników. 

button

Dodatkowe informacje