"Skąpiec. Work in progress" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

13 listopada 2014 r. chętni uczniowie naszego gimnazjum i starszych klas szkoły podstawowej mieli niecodzienną okazję obejrzeć na żywo spektakl teatralny zatytułowany „Skąpiec. Work in Progress” w reżyserii Adama Biernackiego. Sztuka została wystawiona na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Obsadę spektaklu stanowili m.in. Waldemar Obłoza i Sebastian Cybulski (znani z serialu „Na wspólnej”) oraz Maciej Czapski, który 18 listopada osobiście poprowadzi w naszej szkole warsztaty teatralne. Większość uczniów oglądających przedstawienie była zachwycona grą aktorów oraz oryginalną interpretacją komedii Moliera. Podczas pobytu w Siedlcach uczestnicy wycieczki mogli także zwiedzić Muzeum Diecezjalne, gdzie znajduje się wyjątkowo cenny eksponat – obraz hiszpańskiego artysty El Greco zatytułowany „Ekstaza św. Franciszka”. Po artystycznych doznaniach można było zrelaksować się w siedleckim parku wodnym, zażywając kąpieli lub spędzając czas w kręgielni.

button

 

Dodatkowe informacje