Drodzy Rodzice.

W związku z przypadającymi w kwietniu: Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci oraz Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich, w naszej Szkole i Przedszkolu zaplanowaliśmy działania propagujące czytelnictwo.

W ramach akcji czytaMY zachęcamy do wykonania zdjęcia dziecka wraz z jego ulubioną książką/ książeczką oraz dołączenia krótkiej informacji dlaczego warto ją przeczytać.

Przypominamy, że zgodnie z założeniami kampanii

społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom, czytanie dziecku "20 minut dziennie, codziennie" niesie ze sobą wiele korzyści. Zachęcając do systematycznego czytania, prosimy o przesłanie zdjęć z Waszego rodzinnego czytania.

 

Zdjęcia wraz ze zgodą (prosimy o wyrażenie zgody na umieszczenie zdjęć na stronie Naszej szkoły) należy przesłać do 23 kwietnia na adres:
Ewa Kłokosińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (klasy 1-3)

Milena Kędzierawska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przedszkole i 0)

Zachęcamy do wzięcia udziału !

Więcej o akcji: https://calapolskaczytamdzieciom.pl